TESLİMAT


Epikette ürünleri 2-6 iş günü içerisinde  kargoya verilir. Türkiye içi kargo süresi 1-2 iş günü; yurtdışı kargo süresi ise gönderileceği ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

İADE
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
-İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.
-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
-Müşteri tarafından ürün geri gönderilmeden iade yapılmamaktadır. Eğer üründe herhangi bir hasar, kırık, taşlarda düşme ya da ürünün değiştirildiği tespit edilirse para iadesi sağlanmayacaktır. 
-Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.